Studium v Itálii

Itálie je kolébkou moderního průmyslového designu a centrem světové módy. Zejména tady najdeme celou řadu prestižních škol nabízejících bakalářské a magisterské studijní programy pro obor módy a designu. Studenti škol se podílejí na přehlídkách v týdnech módy, absolvují stáže u významných firem tohoto odvětví a hodně času tráví vypilování praktických dovedností. Na rozdíl od veřejných vysokých škol na soukromých výuka probíhá jak v italštině, tak i v angličtině.

Perspektivy

Podle údajů Ministerstva školství Itálie je studium na italských vysokých školách o něco levnější než v jiných evropských zemích. Italské školy produkují velké množství odborníků, kteří nachází uplatnění v tvůrčích odvětvích. Školy úzce spolupracují s mezinárodní vyhlášenými módními domy. Již během studia v Itálii mají studenti možnost být uprostřed dění nejprestižnějších módních události a začít s vybudováním profesionálních vztahů.

Pomoc odborníků

Společnost IQ Consultancy Vám pomůže s výběrem vzdělávacího zařízení v Itálii a vyhovujícího programu, také poskytneme součinnost s vyřizováním dokladů potřebných k úspěšnému přijetí ke studiu. Uchazečům nabízíme testování pro zjištění úrovně znalostí, přípravu k přijímacímu řízení a také poznávací zájezdy.

Vzdělávací programy

 • Vyšší vzdělání

  Studium na univerzitě v Itálii je vynikající možnosti získat evropské vzdělání, důvěrněse seznámit s bohatým kulturním dědictvím země a naučit se italsky. Tradičně o italské školymódy a designu je velký zájem, proto některé školy pořádají přípravní letní kurzy a intenzivní diplomové programy. Nejoblíbenějšími jsou obory designu interiérů, oblečení a doplňků, tvorby stylu a brand managementu.

  Více podrobností o vysokoškolském vzdělání v Itálii

  Podívat se na katalog univerzit

ŠKOLNÉ

 • Vysoká škola
 • 9 500 - 25 500 EUR za rok

Školné zahrnuje:

 • Studium
 • Studijní materiály
Začněte studovat s námi!
Zanechte žádost nebo se s námi spojte telefonicky. Pomůžeme Vám vybrat vyhovující vzdělávací zařízení a studijní program, s vyhotovením dokumentů a víz, s přípravou k úspěšnému přijetí a samotnému studiu.
Ing. Kristina Lebedeva
Ředitelka kanceláře v Praze
praha@iqconsultancy.cz
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика