Studium v Itálii

Itálie je kolébkou moderního průmyslového designu a centrem světové módy. Právě v této zemi lze najít celou řadu prestižních škol, které nabízejí bakalářské a magisterské studijní programy v oblasti módy a designu. Studenti se podílejí na realizaci přehlídek v týdnech módy, absolvují stáže u významných firem tohoto odvětví a zdokonalují se v praktických dovednostech. Na soukromých vysokých školách, na rozdíl od těch veřejných, probíhá výuka v italském i anglickém jazyce.

Perspektivy

Podle údajů Ministerstva školství Itálie je studium na italských vysokých školách finančně dostupnější než v jiných evropských zemích. Italské školy produkují velké množství odborníků, kteří nachází uplatnění zejména v tvůrčích odvětvích a školy úzce spolupracují s vyhlášenými módními domy s mezinárodní prestiží. Již během studia tak mají studenti možnost být uprostřed dění v rámci nejzajímavějších módních událostí a mohou tak začít s budováním profesních vztahů.

Pomoc odborníků

Společnost IQ Consultancy pomáhá zájemcům o studium s výběrem vzdělávacího zařízení a vyhovujícího studijního programu v Itálii. Poskytujeme také součinnost při vyřizování dokladů potřebných k úspěšnému přijetí ke studiu. Uchazečům nabízíme předběžné testování, které je nezbytné pro zjištění úrovně znalostí a přípravu k přijímacímu řízení. Zprostředkováváme také poznávací zájezdy, které studentům přiblíží italské prostředí a tamní kulturu.

Vzdělávací programy

 • Střední vzdělání

  Studenti středních škol v italských školách jsou zapsáni do programu IB (International Baccalaureate). IB diplom je přijímán na většině univerzit na světě. Vysoká úroveň akademické přípravy vám umožní vstoupit na přední univerzity v Evropě, Velké Británii, USA a dalších zemích. Soukromé školy v Itálii jsou dobře vybavené a mají vše, co potřebujete ke studiu, kreativitě, sportu a rekreaci.

  Vše o středoškolském vzdělávání v Itálii

  Podívat se na katalog

 • Vyšší vzdělání

  Studium na univerzitě v Itálii je vynikající příležitost k získání evropského vzdělání, studenti se důvěrně seznámí s bohatým kulturním dědictvím země a mohou se naučit plynně italsky. O italské školy módy a designu je standardně velký zájem, a proto některé školy pořádají letní přípravné kurzy a intenzivní diplomové programy. Mezi nejoblíbenější obory patří design interiérů, oblečení a doplňků, tvorba stylu a brand management.

  Více podrobností o vysokoškolském vzdělání v Itálii

  Podívat se na katalog univerzit

ŠKOLNÉ

 • Vysoká škola
 • 9 500 - 25 500 EUR za rok

Školné zahrnuje:

 • Studium
 • Studijní materiály
Začněte studovat s námi!
Zanechte žádost nebo se s námi spojte telefonicky. Pomůžeme vám vybrat vyhovující vzdělávací zařízení a studijní program s vyhotovením dokumentů a víz, s přípravou k úspěšnému přijetí a samotnému studiu.
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика