Zástupce přední univerzity módy a designu Istituto Marangoni navštívil Českou republiku

V Praze se konala prezentace věnovaná zahraničnímu vzdělávání v oblastí  módy, designu a umění. Hlavním mluvčím byl ředitel pro zápis ke studiu na Istituto Marangoni, Davide Forloni, který hovořil o specifikách studia na institutu, požadovaných oborech a kariérních vyhlídkách absolventů.

Istituto Marangoni je jednou z pěti nejlepších módních univerzit na světě. Podle Davida Forloniho byl tento úspěch dosažen díky aplikované povaze hodin a vazbám s průmyslem.

Prezentaci navštívili žáci středních škol, studenti a odborníci, kteří chtějí zlepšit své dovednosti i a vybudovat mezinárodní kariéru ve světě módy, designu a umění.

Pokud máte zájem o  vzdělávání v oboru módy a designu, ale nemohli jste se zúčastnit prezentace, kontaktujte IQ Consultancy. Naši odborníci zodpoví všechny otázky, pomohou při výběru programu a zajistí potřebné dokumenty.


Začněte studovat s námi!
Zanechte žádost nebo se s námi spojte telefonicky. Pomůžeme Vám vybrat vyhovující vzdělávací zařízení a studijní program, s vyhotovením dokumentů a víz, s přípravou k úspěšnému přijetí a samotnému studiu.
Ing. Kristina Lebedeva
Ředitelka kanceláře v Praze
praha@iqconsultancy.cz
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика