Magisterské a MBA studium ve Švýcarsku se slevou 40%

Švýcarská vysoká škola Glion nabízí magisterský program v oblasti pohostinství, jehož absolventi získají dva tituly zároveň, a to Master of Science a MBA. Při podání přihlášky do 31. května škola poskytuje slevu na školné ve výší 40%.

O programu

Dvouleté studium je navrženo vysokou školou Glion společně s Grenoble École de Management (GEM) a je určeno pro profesionály, kteří se chystají ucházet o manažerské pozice v oblasti pohostinství a hotelnictví. Program je vhodný nejen pro lidi se zkušenostmi v tomto odvětví, ale i pro pro ty, kteří chtějí změnit obor. Program je akreditován sdruženími AMBA, AACSB, EQUIS a NEASC.

První ročník: teoretické a praktické hodiny mezinárodního marketingu, auditu, managementu inovací, podnikových financí, geopolitiky, vyjednávání, strategického a risk-managementu a dalších předmětů, blokový kurz managementu v odvětví pohostinství.

Druhý ročník: stáž a práce na skutečných projektech.

Výhody:

  • přístup do sítě absolventů — 25 000 lidí z GEM a 13 600 z Glion;
  • podpora kariérního centra GEM: více než 12 000 pracovních nabídek ročně;
  • 89% absolventů hned dostanou několik nabídek práce.

Školné

Bez slevy

54000 CHF

Se slevou 40% pro ty, kteří podali přihlášku do 31. května

34200 CHF

Se slevu 20% pro ty, kteří podali přihlášku po 31. květnu

45600 CHF

Požadavky na přijetí:

  • bakalářský titul;
  • 3 roky zkušeností (práce na plný úvazek);
  • IELTS 6.5 (nebo jiný certifikát).

Zanechte žádost nebo se s námi spojte telefonicky. Pomůžeme Vám s vyhotovením dokumentů a víz, ubytováním, transferem, s přípravou k úspěšnému přijetí a samotnému studiu.

Začněte studovat s námi!
Zanechte žádost nebo se s námi spojte telefonicky. Pomůžeme vám vybrat vyhovující vzdělávací zařízení a studijní program s vyhotovením dokumentů a víz, s přípravou k úspěšnému přijetí a samotnému studiu.
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика