Studium v Belgii

Belgie je geografickým, hospodářským a kulturním centrem Evropy a křižovatkou obchodních cest mezi Německem, Francií, Nizozemskem a Velkou Británií. V hlavním městě Bruselu se nachází sídlo Evropské unie. V Belgii je možné získat vzdělání na světové úrovni. V letech 2014-2016 byly čtyři belgické univerzity zařazeny mezi dvě stě nejlepších univerzit na světě podle respektované publikace Times Higher Education. Vzdělávání v Belgii je k dispozici v angličtině, francouzštině a vlámštině.

Perspektivy

Studium v ​​Belgii, jejíž města patří k nejkrásnějším v Evropě, poskytuje obrovské možnosti pro cestování. Jazykové školy v zemi nabízejí širokou škálu kurzů pro dospělé i děti. Kurzy mohou být vybrány v závislosti na účelu učení jazyka: studenti se mohou připravit k přijetí na vysokou školu, zlepšit své jazykové znalosti, absolvovat odborný kurz cizího jazyka nebo vzdělávací program cestovního ruchu. Jazykové kurzy jsou skvělou příležitostí vyzkoušet si studium v zahraničí a zjistit, jak vyhovuje vám nebo vašemu dítěti .

Vzdělávací programy v Belgii

  • Středoškolské vzdělání
    Belgické soukromé školy nabízejí studium dle programu IB (International Baccalaureate). Diplom IB je uznáván vysokými školami ve většině zemí. Jednou z hlavních výhod belgických škol je široký výběr disciplín a mimoškolních aktivit, které pomáhají dětem určit své budoucí povolaní. Díky tomu, že Belgie je vícejazyčná země, ve škole se můžete navíc naučit francouzsky, německy nebo holandsky.
Začněte studovat s námi!
Zanechte žádost nebo se s námi spojte telefonicky. Pomůžeme vám vybrat vyhovující vzdělávací zařízení a studijní program s vyhotovením dokumentů a víz, s přípravou k úspěšnému přijetí a samotnému studiu.
Ing. Kristýna Lebedová
Ředitelka kanceláře v Praze
praha@iqconsultancy.cz
eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика